Početna >

Film namenjen budućim studentima: "KUDA POSLE FILOZOFSKOG?"

Sa željom da budućim studentima pomognemo u izboru budućeg zanimanja, zamolili smo nekadašnje studente Filozofskog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu koju su danas ostvareni ljudi u različitim zanimanjima da snime i pošalju nam svoje priče. Ovom prilikom im se svima zahvaljujemo na saradnji.

Prema redosledu pojavljivanja, naši alumnisti koji su učestvovali u nastanku ovog filma su: Lazar Živanac, Ana Funćik, Branislav Smuk, Danica Devečerski, Aleksandra Stepanov, Igor Novaković, Agneš Asodi, Milana Milić, Branislav Šovljanski, Aleksandra Tomić, Aleksandra Ber Božić, Ana Bojović, Aleksandar Gajić, Dragana Bedov, Goran Stanivuković, Vesna Mašulović, Stanislava Antonijević, Ksenija Pešikan Cvetković, Atila Mago, Marija Gavrilov, Strahinja Kešelj, Nataša Kovačev, Darjuš Sami, Ildiko Banči, Biljana Gavrić, Jelena Savić, Marija Savić, Zdravko Petrović, Tamara Samardžija, Dragana Okanović, Boris Popov, Milica Novkov, Predrag Okanović, Saška jeličić, Dragan Stanić, Varvara Lazarević, Dušanka Mudrinić, Ivana Vujkov, Jana Damjanov, Boris Liješević, Natalija Cajić, Nataša Boškić, Marinela Sava, Laslo Blašković, Nevena Savić, Pavle Malacko, Olja Đilas, Olivera Vuković, Mirjana Brković, Milica Ružičić Novković, Katarina Šatara, Ana Kukolj, Dragan Tubić, Isidora Nikolić, Ljupka Malacko, Ljiljana Siriški, Mato Pižurica, Jelena Kovačević Sudarov, Olivera Knežević Florić, Ana Bosnić, Slaviša Golović, Ferenc Nemet, Marijana Marelj, Miroslav Radonjić i  Isidora Gordić.